Ładnych parę lat temu ogarną mnie szał robienia biżuterii, a konkretnie kolczyków. Narobiłam ich sporo i w wielu chodziłam na co dzień. Przy przeprowadzce (kolejnej) popakowałam je w małe pudełeczka i już tak zostały. Przedwczoraj zapragnęłam ozdobić swoje uszy "słoneczkami" i wyjęłam jeszcze kilka innych par. A niech zobaczy je świat :)
poniedziałek, 30 kwietnia 2012
sobota, 28 kwietnia 2012
Literki
Wreszcie skończyłam literki dla Puchatka. Zaczęłam je chyba dwa miesiące temu, zszyłam, wypchałam i odłożyłam. Aż wczoraj wieczorem usłyszałam cichutki literkowy głosik: dokończ nas! I już nie było innej możliwości jak tylko nawlec nitkę i zaszyć te nieszczęsne otwory, z których wyłaziło wypełnienie :)
Puchatek je dziś zobaczył i od razu przetestował swoim pierwszym i jedynym ząbkiem.
Można uznać, że literki zostały zaakceptowane :D
Puchatek je dziś zobaczył i od razu przetestował swoim pierwszym i jedynym ząbkiem.
Można uznać, że literki zostały zaakceptowane :D
czwartek, 12 kwietnia 2012
sobota, 7 kwietnia 2012
Wesołego Alleluja!!!
Życzenia wszelkiej pomyślności dla wszystkich miłych osób, które poświęcają czas i tu zaglądają.
Wesołych Świąt!!!
Wesołych Świąt!!!
poniedziałek, 2 kwietnia 2012
jajka inaczej
Jakiś czas temu zobaczyłam u Anity piękne jajka z siatki hodowlanej (lub na krety - jak woli mój mąż ogrodnik :D) Postanowiłam, że sprawię sobie taką dekorację na święta. A oto efekt:
czwartek, 29 marca 2012
pierwsza lala
Z okazji pierwszych urodzin mojej bratanicy zrobiłam lalę. Może jest
jeszcze zbyt poważna, ale dzieci tak szybko rosną, że zanim się obejrzę
Marysia już będzie się nią bawić (mam nadzieję). Zamówienie było od
mojej Mamy tak więc lala to prezent od Babci :)
Włosy zrobiłam na podstawie tutorialu Eli z czary-mary z materiału. Dzięki Ela :)
środa, 28 marca 2012
Subskrybuj:
Posty (Atom)